- Без категорії
- Січ 06
- 2 mins read
Автоматичний парсер для сайтів
Багато власників інтернет-магазинів стикаються з проблемою, коли їх постачальник не може надати їм файл з прайсом, а замість цього посилається на свій сайт.
Для розв’язання задачі перенесення інформації з сайту зазвичай використовують такий інструмент як “Парсер”. Це програма яка дозволяє скопіювати інформацію з сайту впорядкувати її та записати в файл.
Нами був розроблений такий інструмент та впроваджений в TradeEVO CRM. Це дозволяє нашим користувачам брати інформацію про товари постачальника безпосередньо з його сайту. Інформація яка може бути скопійована це не тільки картинки і опис товару, але й ціни та наявність. Таким чином якщо постачальник зазначає на своєму сайті актуальні ціни та залишки, а так часто буває, то задавши певну частоту парсинга можна отримувати актуальні ціни та залишки.
Завдяки інтеграції функціоналу парсеру з іншим функціоналом, ви можете не тільки зібрати дані з сайту постачальника, але і перетворити їх в необхідний для вашого сайту і маркетплейса формат в тому числі Prom.ua та Rozetka.
Для того що б зпарсити сайт вам необхідно зробити наступні дії
- Ви можете увійти (якщо ви ще не зареєстровані, то пройти реєстрацію),
- Натисніть на кнопку імпорт у вкладці “мої продукти” та вибрати “парсер”.
- Вкажіть посилання на сайт та ваші побажання до документа.
- З вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей та організації пробне завантаження.
После того, как пройдет парсинг, скопированные товары появятся во вкладке “мои продукты”.
Після того, як пройде парсинг, скопійовані товари з’являться у вкладці “Мої продукти“.
Як створити прайс для Rozetka або Prom.ua, читайте в статтях нижче або зв’яжіться з менеджером TradeEVO
Related Posts
Омні-канальні продажі: Революція в eCommerce
Вступ Омні-канальні продажі трансформують спосіб, яким компанії взаємодіють зі своїми клієнтами. Ця модель забезпечує безперервний досвід покупки через різноманітні канали — від фізичних магазинів до онлайн-платформ. Важливість омні-канальності особливо зросла у світлі змін споживацьких звичок…
- Вер 09
- 2 mins read
Перспективи eCommerce в Україні: Цифри, Факти та Історичний Контекст
Історичний огляд Електронна комерція в Україні почала свій розвиток у кінці 1990-х років, коли перші інтернет-магазини стали доступними для широкого загалу споживачів. Від того часу український ринок електронної комерції пройшов шлях від незначної ніші до…
- Вер 04
- 2 mins read