- Поради
- Лис 16
- 5 mins read
11 порад як оформити сторінку товару, щоб підвищити конверсію
Попадання людини на сторінку з карткою товару – це завершальний етап онлайн-продажу, за яким стоїть величезна робота і гроші, витрачені на маркетинг. Але зусилля виявляться марними, якщо ця сторінка не зможе переконати людину здійснювати покупку.
У цій статті ми зібрали 11 порад щодо оформлення картки товару, використовуючи які ви зможете значно підвищити конверсію.
1. Використовуйте зображення високої якості
Ми живемо в епоху прокрутки, коли у магазина є частки секунди, щоб «зачепити» погляд потенційного клієнта в результаті пошуку.
Зробити це можна за допомогою якісних і унікальних фото ваших товарів.
Зверніть увагу, які фотографії використовують ваші конкуренти. У 90% випадків це одні і ті ж знімки, завантажені з інтернету, часто не надто високої якості. Коли людина переглядає такі товари, вони, в його очах, зливаються в єдину і нічим не примітне сіру масу. І це добре. Значить у вас є шанс виділитися на їхньому тлі.
Добре й унікальне фото викликає довіру, яке так необхідно при онлайн-продажах. Покупець не зможе побачити товар своїми очима, але зможе оцінити його якість за чіткою фотографії, що охоплює всі деталі продукту.
До слова, використовуючи безкоштовні програми, такі як Lightroom і Adobe Photoshop Express, ви можете навіть не вдаватися до дорогих послуг фотографа. Просто сфотографуйте товар на свій смартфон, а потім надайте знімкам належний вигляд в кілька кліків.
2. Додайте іконки, що підвищують довіру
Більшість людей відповідально ставляться до збереження своїх персональних даних, особливо коли мова йде про онлайн-оплаті. Переконайте клієнтів, що передаючи інформацію в ваші руки, вони нічим не ризикують. Це допоможе подолати бар’єр недовіри.
Щоб це зробити, використовуйте іконки захисних сервісів, які використовуються на вашому сайті, наприклад:
3. Мотивуйте покупців
У психології електронної торгівлі є таке поняття, як «принцип взаємності». Він говорить про те, що якщо ви даєте своїм відвідувачам щось цінне, вони надають вам щось цінне натомість, а саме – продаж.
Придумайте недорогий подарунок, Кешбек або знижку, яку ви могли б дати кожному клієнту, і розкажіть про це прямо в картці товару. Це психологічно підштовхне людини до укладення угоди «тут і зараз».
4. Виділіть відгуки клієнтів
Відгуки клієнтів мають велику силу, тому найкраще їх розміщувати прямо на сторінках ваших продуктів. Вони зміцнюють довіру і дають потенційним клієнтам впевненість, необхідну для прийняття рішення про покупку.
Статистика показує, що 68% людей довіряють думкам опублікованими в Інтернеті. Тому нехтувати таким інструментом точно не варто.
До слова, рекомендуємо використовувати тільки реальні відгуки. Якщо відвідувач відчує фальш, він миттєво покине ваш сайт і більше на нього не повернеться.
5. Наведіть порядок
Відвідувачі не читають ваш сайт як роман, а переглядають його як меню в ресторані, звертаючи увагу тільки на ключову інформацію.
Щоб утримати увагу клієнта, приберіть зі сторінки товару все елементи, які не несуть смислового навантаження. Це допоможе йому швидше ознайомитися з тим, що ви пропонуєте.
Виверт полягає в тому, щоб залишити саму важливу і цікаву інформацію, яка підштовхне людину до здійснення покупки. Ось три головних ради щодо позбавлення від «сміття»:
- Залиште тільки найякісніші фотографії продукту. Краще нехай їх буде менше, але вони будуть чіткими. Наявність безлічі «зернистих» знімків розсіює увагу відвідувача.
- Використовуйте більше вільного простору.
- Позбавтеся від всіх елементів дизайну, які не несуть смислового навантаження. Вони не прикрашають картку товару, а відволікають відвідувача.
6. Збільште швидкість завантаження сайту
Згідно зі статистикою, споживачі очікують що сайт завантажиться за 2 секунди або менше, а якщо він не завантажується в протягом 3 секунд – вони залишають його назавжди.
Перевірте швидкість завантаження свого сайту, за допомогою інструменту Pagespeed від Google.
Використовуйте ці рекомендації, щоб «прискорити» свій сайт:
- Оптимізуйте фото товарів для web-версії. Чим менше важить контент, тим швидше буде завантажуватися сторінка, але тут головне не перестаратися, щоб не погіршилася якість зображення при стисненні. Оптимальна вага картинки становить 200-400 кілобайт. При цьому непотрібні фото краще взагалі видалити.
- Увімкніть кешування даних. Це дозволить браузеру зберігати частину даних (зображення і стиль) при першому відкритті сторінки, а відповідно прискорить швидкість завантаження при повторних відвідинах ресурсу.
- Зменшіть обсяг завантажуваних сторінок. Використовуйте стиснення gzip, щоб скоротити обсяг завантажуваних сторінок в 4-5 разів.
7. Використовуйте відповіді на найбільш поширені питання
Перед здійсненням покупки, у відвідувача можуть виникнути питання. При цьому, варто розуміти, що далеко не кожна людина буде писати в онлайн-чат, і тим більше дзвонити за телефонами, вказаними на сайті.
Питання, які залишилися без відповідей, часто стають причиною, по якій людина відмовляється від покупки.
Щоб цього не допустити, введіть блок відповідей на часті запитання користувачів. Таким чином ви не просто відповісте на питання відвідувачів, але і донесете переваги своїх товарів, представивши їх у вигідному світлі.
8. Створіть переконливі опису товарів
Щоб опис товару переконувало, користувач повинен як мінімум його прочитати. Як показує практика, це відбувається далеко не завжди.
Часто продавці намагаються вмістити в одне опис все характеристики товару, його функції, способи застосування, а також прикрасити все розповідями про свою компанію. У підсумку виходять «стіни» тексту, на які користувачі навіть не звертають увагу.
Нижче наведено кілька порад, які допоможуть зробити опис продають:
- Здобудете увагою читача з першого речення, почавши текст з короткого пропозиції або цікавого факту. Також погляд людини чіпляється за цифри. Іноді це теж можна використовувати.
- Спробуйте скоротити текст, і вмістити опис товару в 2-4 пропозиції. Це значно підвищить шанси на його прочитання.
- В першу чергу дайте найважливішу інформацію. Без передмов. Немає гарантії, що покупець прочитає весь текст.
- Чи не орієнтуйтеся тільки на ключові слова. Це робить текст роботизованим і непривабливим.
9. Доносьте свої цінності
Цінність – це те, завдяки чому люди повертаються на ваш сайт знову і знову. Запам’ятайте, люди купують не товари, а рішення своїх проблем. Тому ваша пропозиція має бути відповідним.
Якщо ви ще не визначили цінність своїх товарів, зробіть це зараз, відповівши на питання:
- Хто мої клієнти?
- Чого вони хочуть?
- Як наша продукція може їм допомогти?
- Які переваги вони отримують від наших продуктів?
- Як наші продукти змінюють їхнє життя?
Щоб не розсіювати увагу покупця, інформацію про цінності найкраще додавати в опис. Як це виглядає в результаті, можна подивитися на прикладі популярного бренду спортивних годин Fitbit:
Головна цінність Fitbit – вони дають можливість відстежувати і кількісно оцінювати фізичну активність людини. І саме про це йдеться на другій сходинці опису продукту.
10. Додайте функції оцінки і рейтинг
Найшвидша форма соціального докази якості товару – це рейтинг в форматі зірок. Людині буде досить одного погляду, щоб зрозуміти, що думають про цей товар інші користувачі, які вже зробили покупку.
Ще один потужний інструмент соціального доказу – лічильник лайків. Його сенс у тому, що користувачам не потрібно навіть виставляти рейтинг. Якщо товар їм подобається – вони можуть просто клікнути на сердечко, щоб висловити свою думку. Бачачи, скільки позитивних відгуків отримав продукт, людина буде ще більше мотивувати на здійснення покупки. приклад:
11. Чіткий заклик до дії
Найголовнішим елементом товарної сторінки є заклик до дії – кнопка, яка дозволяє покупцеві почати своє замовлення. Якщо вона буде непомітною, покупець може відволіктися на інші елементи і не зробити замовлення.
Щоб кнопка замовлення стимулювала продажу, зробіть її більшої, підберіть сміливий і контрастний колір, а також розташуйте її на видному місці.
12. Збільште конверсію
Сторінка товару – це останній рубіж, який повинен подолати відвідувач, щоб стати вашим клієнтом. Тому вам потрібно створити на ній сприятливі умови для здійснення покупки.
Подбайте про те, щоб в розпорядженні людини була вся необхідна інформація про товар, думках інших людей і відповіді на питання, які можуть у нього виникнути, щоб не дати йому піти з цієї сторінки без покупки. Для цього використовуйте рекомендації, описані в цій статті.
Related Posts
Що таке прайс-агрегатори і як їх правильно використовувати
Прайс-агрегатори використовуються інтернет-магазинами для пошуку нових клієнтів і збільшення продажів. У цій статті ми розповімо, що з себе представляють такі майданчики, за яким принципом вони працюють і чи варто їх використовувати для просування товарів. Дізнайтеся, як…
- Лют 05
- 3 mins read
Як збільшити продажі в інтернет-магазині: 15 неочевидних порад
На перший погляд, торгівля в онлайн-магазині може здатися простою. Але існує безліч нюансів, здатних докорінно вплинути на конверсію. Працюючи з різними торгівельними майданчиками і магазинами, команда TradeEVO зробила кілька висновків, які допоможуть вам посилити продажі. Читайте наші…
- Лют 03
- 3 mins read